<< Lotto 600 - Umberto I ...   Lotto 602 - " SAVOIA ... >>

Lotto 601 - Asta Numismatica 76

Base d'asta:
250,00 EUR
310,00 EUR
4

" SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 20 Lire 1903 ""Prova"" johnson. Ae dorato q.FDC "

Stato lotto:

04 05 2020 17:00 CET

05 05 2020 11:00 CET