<< Lotto 228 - CARLO FELICE ...   Lotto 230 - CARLO ALBERTO ... >>

Lotto 229 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
120,00 EUR
0,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 50 Centesimi 1830 Torino “P”. MIR 1038o Pag. 120a Ag Molto rara BB/q.SPL

120,00 EUR