<< Lotto 236 - CARLO ALBERTO ...   Lotto 238 - CARLO ALBERTO ... >>

Lotto 237 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
350,00 EUR
0,00 EUR

CARLO ALBERTO (1831-1849) 20 Lire 1847 Torino. MIR 1045z Pag. 205 Au BB÷SPL

350,00 EUR