Lotto 697 - Asta Numismatica 78 - Online

Base d'asta:
230,00 EUR
320,00 EUR
4

BRASILE JOAO VI (1816-1822) 960 Reis 1819 Rio de Janeiro Kr. 326.1 Gomes 25.06 Ag g 27,28 • Bella patina SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 78 - Online

Asta: Asta Numismatica 78 - Online

01 10 2021 14:00 CEST

01 10 2021 14:00 CEST